loader
blog_img
  • 29
  • March

2019

AYDIN İLAÇLAMA FİRMALARI

AYDINDA HAŞERE MÜCADELESİ

Haşerelerle mücadelede yaşamımızı sağlıklı ve temiz bir şekilde sürdürebilmemiz için, ev ve yaşam alanlarımıza gelen haşerelerden kurtulmak adına önemli bir adımdır. Evde hijyen ve temizliğe önem verilmeli ve çok dikkat edilmelidir. Özellikle yiyeceğin bol olduğu insanların yaşam alanlarında sık sık haşerelerle karşılaşmak mümkündür. Evde böcek, ilk önce mutfak, banyo, lavabo, tuvalet, odaların içlerinde, duvar diplerinde ve yatak odalarında görülür ve zamanla bütün eve yayılır. Ev içlerine dışkı ve yumurtalarını bırakarak hastalık yayarlar.

AYDINDA EN ÇOK GÖRÜLEN BÖCEKLER

ydında en çok görülen böcekler; Hamam böceği, Alman Hamam böceği, Karafatma, Oryantal Hamam böceği, Amerikan Hamam böceği, Kene, Tahta Kurusu, pire, bit, karasinek, sivrisinek, gümüş böceği'dir. Zaman zaman fare ve akrepte görmek mümkün olur. Bu nedenle evde haşere ve böceklere karşı kendinizi korumak için mutlaka ev ilaçlaması yaptırmak gerekir.

AYDIN EV İLAÇLAMASI

Evde haşerelerle mücadele için yapılan ev ilaçlaması kesinlikle bilgi ve uzmanlık ister. Aydın ilaçlama şirketleri Bu nedenle yapılacak olan ev ilaçlaması kesinlikle profesyonel ve yasal çalışan ilaçlama şirketleri tarafından uygulanmalıdır.

EV İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

Peki, ev ilaçlaması nasıl yapılır? gelelim bu sorunun yanıtına;

Böcekler ve haşereler ve kemirgenler çok hızlı üreyen canlılardır. Evlerimizde gerçekleştirilen bir ilaçlama işleminin bu canlılar üzerinde etkisinin kalıcı olması için, ilacın ortamda daha uzun süre kalması gerekmektedir. Bu nedenle kuşadası ilaçlama firması cemsoy geliştirdiği kalite yönetim sistemi ile ilaçlama uygulaması programa alındığı anda whatsapp destek hattı üzerinden müşterilerine uygulama yapılmadan önce, uygulama esnasında ve uygulama sonrasında yapılması gereken işlemleri görsel şeklinde whats app destek hattımızdan paylaşmaktadır.

AYDIN EV İLAÇLAMA

Ev ve yaşam alanlarına gelen haşereler ile mücadele edip bunlardan kurtulmak gerekir. Ev ilaçlama bilgi ve uzmanlık ister. Çünkü evde bulunan zararlıya göre farklı ilaçlar uygulanır. Her haşere için aynı ilaçlama yöntemini kullanmak doğru değildir ve bu şekilde haşerelerden kurtulmak aydın ilaçlama mümkün olmamaktadır.

Aydın ev ilaçlama, işyeri ilaçlama firmaları ve ya yazlık ve oteller ilaçlama yaptıracağınız zaman mutlaka ortamınızda hangi haşere ve zararlı olduğunu belirtmek gerekir. ev ilaçlama da şuna dikkat etmek gerekir,evlerinizi ilaçlama eğitimi almamış ve yasal olmayan korsan firmalara kesinlikle bırakmamalısınız. Kullanılan yanlış bir ilaç ve yanlış ilaçlama yöntemi sizin için tehlikeli olabilir.

Havaların ısınmasıyla beraber böcekler hızla üremeye başladılar.Fabrikalarda ilaçlama yapılması önemlidir. Özellikle gıda fabrikalarında eğitim ve ilaçlama talepleriniz için bizere ulaşabilirsiniz. Aydın fabrika ilaçlama fabrikanızı böceklerin istilasından koruyabilmek için vakit kaybetmeden aydın ilaçlama firmaları ilaçlatmanız yararınıza olacaktır. Yapacağınız küçük harcamalar ile evlerinizin böceklerden ve kemirgenlerden arındırılmış huzurlu yaşam alanları olmalarını sağlayabilirsiniz. Evlerinizi firmamıza ilaçlatarak, karıncaların yemeklerinize ortak olmasına, tahtakurusu, ağaç kurdu, tahta kurdu gibi haşerelerin mobilyalarınıza zarar vermesine, güve gibi böceklerin elbiselerinizi kullanılamaz hale getirmesine, çatı faresi gibi kemirgenlerin üst kat komşularınız olmasına engel olabilirsiniz. Bizi arayın size en yakın ekiplerimizi hemen yönlendirerek böcek ilaçlama sorununuzu çözelim Aydın böcek ilaçlama servisi, aydın belediyesi bölgesi içinde yer alan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Aydın ilaçlama firmaları içerisinde en kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Aydın bölgesinde yer alan tüm semtlere 7/24 ilaçlama servisimiz bulunmaktadır.

İLAÇLAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

Kuşadası ilaçlama cemsoy firması uygulayıcı personelleri ilaçla temas etmeyi önleyen koruyucu kıyafetlerle ilaçlama yapmaktadır. Ev ilaçlaması yapılırken ilaçlama yapılan bölgede bulunmamanız önerilmektedir. Uygulama yapılırken pencereler ve kapılar ilaçlama personeli tarafından açılıp, uygulama yapılıp kapatılacaktır, ev ilaçlaması evin en uç noktasından başlayarak yapılacak ve odalar tek tek ilaçlandıktan sonra giriş holü ilaçlanacak ve evin kapısı kapatılacaktır. Bu şekilde ilacın mümkün olan en çok noktaya temas etmesi hedeflenmektedir.

İLAÇLAMA SONRASINDA YAPILMASI GEREKENLER

İlaçlama sonrası haşere ilacının her noktaya temas etmesini sağlamak için minimum bir saatlik bir temas süresi önerilmektedir. Ev ilaçlaması sonrası minimum bir saatlik temas süresi sonrası evin yarım saat havalandırılmasıyla beraber günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Uygulama sonrası mutfak tezgahı, salon masası gibi gıdanın temas edebileceği noktalarda ince bir temizlik yapılması önerilmektedir. Eğer evde bebek bulunuyorsa bağışıklık düzeylerinin bizden çok daha düşük olduğu göz önüne alınarak ağızlarına götürebilecekleri tüm oyuncakları vs. yıkanmalıdır.

kuşadası ilaçlamanın güvenilir markası cemsoy mühendisliği tercih ederek garantili ilaçlamayla tanışın...

-by Cemsoy

AYDIN İLAÇLAMA SERVİSİ

İlaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış olmalıdır. Teknisyenlerinin Sağlık Bakanlığı’ndan biyosidal ürün uygulayıcı eğitimi ve belgesi almış olması gerekmektedir. Kullanılan ilaçların, biyosidal ürün olması gerekmektedir. İlaçlama ciddi bir iştir, geçmişi olan ve güven veren ilaçlama şirketleri ile çalışılması kendi sağlığınız için gereklidir. Kokusuz ilaçlar su karışımı ile hazırlanan ilaçlardır. Bu ilaçlar mutlaka ziraat mühendisi kontrolünde hazırlanmalı. Kokusuz ilaçlar günün herhangi bir saatinde kullanılmasında bir sakınca yoktur.İlaçlama servisimize başvurunuz.

img

İLAÇLAMA YAPILAN ALAN NE KADAR KAPALI TUTULMALIDIR? ilaçlama yapılan alanları kapatmaya veya terk etmeye gerek yoktur ama yinede aydın ilaçlama esnasında yarım saat veya 1 saat ilaçlanan ortamda bulunmamak en güzelidir. İlaçlama servisimize başvurunuz.

img

Aydın ilaçlama Cemsoy Mühendislik

Aydında bulunan firmamız 30 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle halk ve çevre sağlığına uygun ilaçlama hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi Aydın’da bulunan Cemsoy, Kuşadası şubesiyle de ilaçlamanın sağlıklı ve güvenilir markası olmaya devam etmektedir.

Yorumlar (04)

comment_img

Garantili İlaçlama

comment_img

Güvenilirlik

comment_img

Zamanında Müdahale

comment_img

Hızlı Hizmet

Yorum Yapın

Sorunuz Var mı ?

Bütün soru görüş ve önerileriniz burdan kolayca ulaştırabilirsiniz.

top